Ние, шампионите
Начална страница
Поводи за гордост
Извадки от нашите тетрадки
Да надникнем в дневника.
четвъртък, 25 ноември 2010 г.
Първи септември। Началото। Впрочем оттогава изминаха няколко месеца। Не се познавахме, перчехме се един на друг। И още се перчим понякога...Но започнахме и да се сприятеляваме.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
По-нова публикация
Начална страница
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар